5 veidi, kā palielināt savas mājas lapas apmeklējumu

 

5 veidi, kā palielināt savas mājas lapas apmeklējumu

 

Laba mājas lapa ar katru dienu kļūst arvien svarīgāka ikvienam uzņēmumam. Tā ir nepieciešama, lai sniegtu informāciju un nodrošinātu kontaktu ar klientiem. Kā arī, daudzi uzņēmumi pārdod lietas internetā un mājas lapa kalpo, kā svarīgs ienākumu avots.

 

Bet ne visas mājas lapas apmeklē ievērojams skaits cilvēku. Visbiežāk tas tā ir tāpēc, ka viņu mājas lapa ir nepievilcīga un tai ir novecojis dizains, kuru ir neparocīgi izmantot. Labai mājaslapai ir nepieciešama regulāra uzturēšana, stratēģija un prasmīga komanda aiz tās.

 

Bet ir pāris vienkāršas izmaiņas, kuras ieviešot var palielināt mājas lapas apmeklējumu.

 

Tālāk apskatīsim piecus veidus, kā jūs varat uzlabot savs mājas lapas apmeklējumu un palīdzēt savam biznesam.

 

Veic mājaslapas SEO optimizāciju

 

SEO optimizācija ir darbību kopums, ko veic mājas lapā un ārpus tās, lai uzlabotu mājas lapas pozīciju (vietu pēc kārtas atrasto meklēšanas rezultātu sarakstā) meklēšanas rezultātos un saņemtu vairāk apmeklētāju, kas meklē jūsu pakalpojumus, izmantojot Google meklētāju. Tas ir sarežģīti. Bet pašas galvenās lietas ir diezgan viegli un ātri ieviešamas. Mājas lapa, kura neatrodas Google meklētāja pirmajā lapā pēc saviem galvenajiem atslēgvārdiem, ir gandrīz bezjēdzīga. Tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka Jūsu mājas lapa atrodas pirmajā lapā meklējot jūsu svarīgākos atslēgvārdus.

 

Vispirms jums ir jāsaprot, kuri jums atbilstoši atslēgvārdi tiek visvairāk meklēti. To var paveikt izmantojot Google Search Console. Kad esat noskaidrojuši kādus atslēgvārdus meklē jūsu klienti, lai atrastu jūs, jūs varat optimizēt savu lapu priekš attiecīgajiem atslēgvārdiem. Tas nozīmē, ievietot atslēgvārdus lapas tekstā stratēģiski un dabiski, kā arī to pašu izddarīt meta aprakstos. Tomēr, pāršaujot pār strīpu un sabāžot atslēgvārdus nedabiskā, un pārspīlētā veidā jūs tikai kaitēsiet savām pozīcijām Google rankā.

 

Esi aktīvs sociālajos medijos

 

Sociālie mediji ir lieliska vieta, kur dalīties ar savas mājas lapas saturu, komunicēt ar klientiem, un piedāvāt informāciju par piedāvājumiem, izpārdošanām un uzņēmuma jaunumiem. Facebook ir populārākais sociālai medijs ar 2.1 miljardu apmeklētājiem, bet Twitter, Instagram, LinkedIn un pat Pinterest strauji kļūst arvien populārāki.

 

Apmaksāta reklāma sociālajos medijos var tikt izmantota, lai par tavu mājas lapu uzzinātu jauni cilvēki, kuri varbūt nemaz neredzētu tavu lapu.

Youtube var būt spēcīgs resurss uzņēmumiem, jo to katru mēnesi izmanto apmēram miljards lietotāju, un Youtube ir otrais lielākais meklētājs, aiz Google. Video piedāvā vizuāli aizraujošu veidu, kādā pasniegt informāciju.

 

Rakstīt iesaistošus, interesantus un personīgus ierakstus, kuros ir attēli, video un linki uz tavu mājas lapu, ir lielisks un ātrs veids, kā palielināt savas mājaslapas apmeklējumu.

 

Veic PR kampaņu

 

PR ir lielisks veids, kā palielināt savas mājas lapas apmeklējumu, un tas ir cieši saistīts ar SEO.

 

Panākt, ka kāds atpazīstams ziņu portāls vai medijs publicē rakstu par tava jaunā produkta palaišanu, ir iedarbīgs veids, kā iegūt lielāku atpazīstamību un mājas lapas apmeklējumu.

 

Un vēl, ziņu protāli bieži vien ir ļoti augstās vietās Google rankā un labi apmeklēti, tāpēc tas dos lielu pienesumu tavam SEO. Divi zaķi ar vienu šāvienu!

 

Uzlabo Lietotāja pieredzi (UX)

 

UX nozīmē lietotāja pieredze, kas nozīmē to, cik viegli un patīkami ir izmantot mājas lapu vai aplikāciju. Mājas lapu, kuru ir viegli izmantot, apmeklēs vairāk cilvēku. Tāpēc, ir ļoti būtiski, ka mājas lapa nav sarežģītia, ir viegli pārskatāma, un tajā ir viegli nokļūt uz visām nepieciešamajām lapām.

 

Raksti blogu

 

Blogošana ir lielisks veids, kā paziņot par jaunumiem, viedokļiem un padomiem, kā arī, tas palīdzēs uzlabot organiskā mājas lapas apmeklējuma rezultātus. Liela daļa mārketinga ekspertu uzskata, ka blogs ir labākais satura mārketinga veids. Bloga uzturēšana var dot milzīgu pienesumu SEO. Blogs pasaka Google, ka tavas mājas lapas saturs tiek regulāri atjaunināts, un tas palīdzēs jūsu vieta Google rankā.


Ja jūs optimizēsiet sava bloga atslēgvārdus, tad tie parādīsies augstāk Google meklētājā un piesaistīs vairāk lasītāju. Blogi, kuri kvalitatīvi atbild uz populāriem jautājumiem parasti piesaista daudz lasītāju.
Ar tiem var dalīties sociālajos medijos, tādā veidā saņemot arvien vairāk klikšķu uz mājas lapu.

 

Tas skaidrs, ka mājas lapas apmeklējuma palielināšanai nav jābūt sarežģītai, un šīs nelielās izmaiņas var radīt eksponenciālus uzlabojumus jūsu mājas lapai. Arvien vairāk, un vairāk uzņēmumi ir izveidojuši lieliskas mājas lapas, tāpēc šī nepieciešamība ir acīm redzama.

 

semseo.lv

Atbildēt